Sport

Medveščak iz Austrije odlazi s dva poraza

Hokejaši Medveščaka izgubili su u 26. kolu EBEL lige na gostovanju kod Vienna Capitalsa sa 0:5 (0:3, 0:1, 0:1) i ovo im je peti uzastopni poraz.

Pročitaj više

Hrvatska ostala u igri za košarkaško SP

Hrvatska je pred predivnom osječkom publikom slavila u važnoj utakmici nad reprezentacijom Mađarske s rezultatom 74:69 (22:15, 22:23, 18:12, 12:19). Ovom pobjedom Hrvatska je ostala u utrci za Svjetskim prvenstvom koje će se održati 2019. u Kini.

Hrvatska radiotelevizija (HRT) snimala prilog o Cro Vienni

Ekipa Hrvatske radiotelevizije ovog je vikenda bila u Beču gdje je, uz ostalo, snimala i prilog o Sportskom društvu Cro Vienna.

Hrvatsku 12 minuta dijelilo do finala Lige nacija

Hrvatska nogometna reprezentacija nije izborila plasman na završni turnir Lige nacija nakon što je u posljednjem kolu skupine 4 u Londonu pred 90.000 gledatelja izgubila od Engleske sa 1-2.

Dalić: U Englesku idemo pobijediti za Vukovar

Iako hrvatska nogometna reprezentacija neće u nedjelju biti u Vukovaru za Dan sjećanja, u utakmici protiv Engleske pokušat ćemo dati svoj doprinos – kazao je hrvatski izbornik Zlatko Dalić nakon sinoćnje pobjede Hrvatske nad Španjolskom s 3:2 u Ligi...

Hrvatska u sudačkoj nadoknadi do pobjede protiv Španjolaca

Hrvatska nogometna reprezentacija ostala je u igri za plasman na završni turnir Lige nacija nakon što je na stadionu Maksimir pred 32.500 gledatelja pobijedila Španjolsku sa 3-2, a pobjednički pogodak zabio je Tin Jedvaj u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Borna Ćorić nije uspio proći u polufinale turnira u Beču - šteta!!!

Hrvatski tenisač Borna Ćorić predao je četvrtfinalni susret na ATP turniru u Beču Južnoafrikancu Kevinu Andersonu zbog žulja na stopalu nakon što je Anderson dobio prvi set sa 7:6 (2), a u drugom setu je rezultat bio 2:1 u korist Ćorića.

Borbeni Ćorić preokretom do pobjede i 2. kola u Beču

Hrvatski tenisač Borna Ćorić izborio je mjesto u 2. kolu ATP turnira serije 500 u Beču, gdje je u ponedjeljak u 1. kolu pobijedio Španjolca Alberta Ramos-Vinolasa sa 6-7 (5), 6-0, 6-4 nakon dva sata i 29 minuta igre.

Hrvatska izgubila i u Poljskoj, šanse za SP minimalne

U još jednoj razočaravajućoj predstavi hrvatska košarkaška reprezentacija poražena je od Poljske sa 74-79 (21-21, 15-10, 22-23, 16-25) u utakmici 8. kola skupine J europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. te tako svoje izglede za put u Kinu...

Medveščak bez pobjede i nakon gostovanja u Austriji

Zagrebački Medvjedi i nakon drugog kola EBEL lige ne znaju za pobjedu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
FOTO DANA
FOTO DANA
 Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji