Raspored utakmica Svjetskog prvenstva po hrvatskom vremenu

Raspored utakmica Svjetskog prvenstva po hrvatskom vremenu

Svjetsko prvenstvo u Brazilu počinje u četvrtak 12. lipnja pravom nogometnom poslasticom, dvobojem domaćina Brazila i Hrvatske. 

Više od dvije milijarde gledatelja diljem svijeta pratit će otvorenje Prvenstva i prvu utakmicu Vatrenih koja po hrvatskom vremenu počinje u 22 sata. Drugu utakmicu Vatreni će odigrati u Manausu protiv reprezentacije Kameruna u srijedu 18. lipnja točno u ponoć, a treću protiv Meksika u ponedjeljak 23. lipnja u 22 sata.

Zbog bolje preglednosti donosimo svim nogometnim poklonicima detaljan raspored svih utakmica Svjetskog prvenstva po hrvatskom vremenu.

1. kolo:

12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska (Skupina A)

 

13.06. Petak

18.00 Meksiko – Kamerun (Skupina A)

21.00 Španjolska – Nizozemska (Skupina B)

ponoć: Čile – Australija (Skupina B)

 

14.06. Subota

18.00 Kolumbija – Grčka (Skupina C)

21.00 Urugvaj – Kostarika (Skupina D)

onoć: Engleska – Italija (Skupina D)

3 ujutro: Obala  Bjelokosti - Japan (Skupina C)

 

15.06. Nedjelja

18.00 Švicarska – Ekvador (Skupina E)

21.00 Francuska – Honduras (Skupina E)

ponoć: Argentina - BiH (Skupina F)

 

16.06. Ponedjeljak

18.00 Njemačka – Portugal (Skupina G)

21.00 Iran – Nigerija (Skupina F)

ponoć: Gana – SAD (Skupina G)

 

17.06. Utorak

18.00 Belgija – Alžir (Skupina H)

21.00 Brazil – Meksiko (Skupina A)

ponoć: Rusija – Koreja (Skupina H)

 

2. kolo:

18.06. Srijeda

18.00 Australija – Nizozemska (Skupina B)

21.00 Španjolska – Čile (Skupina B)

ponoć: Hrvatska – Kamerun (Skupina A)

 

19.06. Četvrtak

18.00 Kolumbija - O. Bjelokosti (Skupina C)

21.00 Urugvaj – Engleska (Skupina D)

ponoć: Japan – Grčka (Skupina C)

 

20.06. Petak

18.00 Italija – Kostarika (Skupina D)

21.00 Švicarska – Francuska (Skupina E)

ponoć: Honduras – Ekvador (Skupina E)

 

21.06 Subota

18.00 Argentina – Iran (Skupina F)

21.00 Njemačka – Gana (Skupina G)

ponoć Nigerija – BiH (Skupina F)

 

22.06. Nedjelja

18.00 Belgija – Rusija (Skupina H)

21.00 Koreja – Alžir (Skupina H)

ponoć: SAD – Portugal (Skupina G)

 

3. kolo:

23.06. Ponedjeljak

18.00 Nizozemska – Čile (Skupina B)

18.00 Australija – Španjolska (Skupina B)

22.00 Hrvatska – Meksiko (Skupina A)

22.00 Brazil – Kamerun (Skupina A)

 

24.06. utorak

18.00 Italija – Urugvaj (Skupina D)

18.00 Kostarika – Engleska (Skupina D)

22.00 Japan – Kolumbija (Skupina C)

22.00 Grčka – O. Bjelokosti (Skupina C)

 

25.06. Srijeda

18.00 Nigerija – Argentina (Skupina F)

18.00 BiH – Iran (Skupina F)

22.00 Ekvador – Francuska (Skupina E)

22.00 Honduras – Švicarska (Skupina E)

 

26.06. Četvrtak

18.00 SAD – Njemačka (Skupina G)

18.00 Portugal – Gana (Skupina G)

22.00 Koreja – Belgija (Skupina H)

22.00 Alžir - Rusija (Skupina H)

 

Osmina finala:

28.06. Subota

18.00 1A - 2B

22.00 1C - 2D

 

29.06. Nedjelja

18.00 1B - 2A

22.00 1D - 2C

 

30.06. Ponedjeljak

18.00 1E - 2F

22.00 1G - 2H

 

01.07. Utorak

18.00 1F - 2E

22.00 1H - 2G

 

Četvrtfinale:

04.07. Petak

18.00 ?

22.00 ?

05.07. Subota

18.00 ?

22.00 ?

 

Polufinale

08.07. Utorak

22.00 ?

09.07. Srijeda

22.00 ?

 

Finale

13.07. Nedjelja

22.00 ?

kroativ.at

Print

Vezani članci

FOTO DANA
FOTO DANA
 Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji Svjetsko prvenstvo u letenju balonima na vrući zrak, po prvi put u Austriji
KamoSutra
« »
  • Po
  • Ut
  • Sr
  • Če
  • Pe
  • Su
  • Ne
FotogalerijaPregledajte sve